یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 11:33

اطلاعات تکميلي

  • با رای نمایندگان؛

مدت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده تمدید شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمایندگان مجلس با مخالفت با گزارش کمیسیون تلفیق و بازگشت به لایحه دولت، اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده را در سال ۹۷ تمدید کردند.

 نمایندگان در جریان نشست علنی امروز مجلس که به ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه ۹۷ در بخش درآمدی اختصاص داشت، بند ب تبصره ۶ این لایحه را نیز به تصویب رساندند.

براساس این مصوبه، مدت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۷/ ۲/ ۱۳۸۷ و اصلاحات بعدی آن تا زمان‌الاجرا شدن قانون جدید در سال ۱۳۹۷ تمدید می‌شود.

نمایندگان باتوجه به حذف این بند در گزارش کمیسیون تلفیق بودجه، با این بخش از گزارش کمیسیون تلفیق مخالفت کرده و خواستار بازگشت به لایحه دولت در این رابطه شدند که بر این اساس، با تمدید مدت آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده موافقت شد.

علی لاریجانی در جریان رسیدگی به این بند از لایحه بودجه در توضیحاتی خاطرنشان کرد: از آنجا که اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال به پایان می‌رسد و هنوز کمیسیون اقتصادی در حال بررسی لایحه قانون مالیات بر ارزش افزوده است، تا زمان تصویب این قانون، باید مدت اجرای آزمایشی آن تمدید شود.

منبع:ایلنا

خواندن 312 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395