چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 15:59

اطلاعات تکميلي

  • استاندار تهران مطرح کرد:

آبرسانی به جمعیت یازده میلیونی تهران کار آسانی نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

مقیمی‌ گفت: آبرسانی به جمعیت 11 میلیون در روز و 8 میلیون در شب کار ساده‌ای نیست و این هدف از نظر فنی و مهندسی در حال انجام است.

مقیمی در مراسم بهره‌برداری از سامانه آبرسانی مخزن ذخیره خطوط انتقال و شبکه توزیع غرب تهران اظهار داشت: ما باید در مصرف آب دقت کنیم و مهم‌ترین کار وزارت نیرو نیز این است است که کشور را با این آب کم اداره کند.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم با وجود کمبودها نیاز مردم را تامین کنیم و در این راستا همه ارگان‌ها باید به وزارت نیرو و شرکت‌های زیرمجموعه در بخش آب کمک کنند تا کمبودها جبران شود.

استاندار تهران تصریح کرد: به همان میزان که در این شهر ساخت و ساز صورت گرفته آب نیز باید تامین شود که این وظیفه به عهده وزارت نیرو است. بنابراین باید کل پروژه ها در هر منطقه‌ای با هم شروع و به اتمام برسند تا توسعه پایدار شکل بگیرد یعنی همزمان با ساخت و ساز زیرساخت‌های آب وبرق و فاضلاب نیز اجرایی شود.

وی در ادامه اظهار داشت: ما در حال حاضر به لحاظ کمبودآب تحت فشار هستیم بنابراین باید سیاست‌ها دائما اصلاح و تغییر کند و در این رابطه باید تصمیم‌گیری ها به روز شود.

مقیمی با بیان اینکه امروز پروژه‌های بزرگی در حال اجرا هستند خاطرنشان کرد: باید کمک کنیم این پروژه‌های عملیاتی اجرایی و به نتیجه برسند. به خصوص اینکه پروژه فاضلاب منطقه باید اجرا شود تا مردم از بهداشت لازم برخوردار باشند.

استاندار تهران با بیان اینکه هیچ وقت در شهر تهران با مشکل آب روبرو نشده‌ایم خاطرنشان کرد:‌ ابرسانی به جمعیت 11 میلیون در روز و 8 میلیون در شب کار ساده‌ای نیست و این هدف از نظر فنی و مهندسی در حال انجام است.

منبع: ایلنا

خواندن 781 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395