دوشنبه, 30 بهمن 1396 ساعت 13:41

1500 میلیارد تومان برای مبارزه و درمان اعتیاد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد که امسال یکهزار و 500 میلیارد تومان اعتبار در بخش مقابله با قاچاق مواد مخدر و درمان اعتیاد اختصاص یافت که بیانگر نگاه ویژه دولت به این بخش است.

سردار علی مویدی روز دوشنبه در نشست شورای مواد مخدر استان البرز افزود: امروز در دولت ' تدبیر و امید' تابلوی شفاف برای مبارزه و کنترل اعتیاد تعریف شده است. 
وی تاکید کرد: در بحث اعتیاد پس از درمان باید زمینه اشتغال را برای بازگشت سالم این افراد به جامعه فراهم کرد و موضوع زنان معتاد نیز بصورت ویژه دنبال شود. 
وی به مشکلات استان البرز در باب مقابله با اعتیاد پرداخت و گفت: این استان به علت نداشتن برخی از زیر ساخت ها ، جمعیت بالا و نزدیکی به پایتخت از مهمترین موضوعاتی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. 
وی ادامه داد: دربخش پیشگیری از مواد مخدر دراستان البرز نهایت همکاری را داریم و درحوزه درمان اعتیاد نیز آماده حمایت بیشتر هستیم. 
وی با قدردانی از تلاش های مثمرثمر استاندار البرز و سایردستگاه های اجرایی دربحث اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر افزود: علاوه بر موضوع اعتیاد درسایر موضوعات از جمله مباحث امنیتی، اجتماعی دو استان البرز و تهران به مسایل گره خورده دارند. 
وی گفت: اگر در تهران یک نسخه برای کنترل اعتیاد پیچیده می‌شود شبیه به آن در البرز باید درنظر گرفته شود. 
وی اضافه کرد: البته این مهم بستگی به استقبال و مدیریت استان دارد و با توجه به اینکه اعتیاد یک پدیده ای است از مساله گذشته تبدیل به معضل شده و دنیا را هم دچار مشکل کرده باید توجه ویژه ای به این موضوع مهم اجتماعی داشت. 
منبع: ایرنا

خواندن 373 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395