پنج شنبه, 03 اسفند 1396 ساعت 21:35

اطلاعات تکميلي

  • سلطانی فر:

خوزستان در تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی در اولویت است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خوزستان باید در زمینه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در اولویت باشد گفت: با توجه به تعداد زیاد این طرح ها باید تلاش شود با استفاده از ظرفیت های استانی و هم افزایی بیشتر با فدراسیون ها این پروژه ها هر چه زودتر تکمیل شوند.

مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در نشست روسای فدراسیون های ورزشی کشور در اهواز اظهار کرد: خوزستان در جذب اعتبارات ارزش افزوده رتبه نخست کشور را دارد و 60 درصد اعتبار اختصاصی به ورزش خوزستان از این منبع تامین می شود بنابراین انتظار می رود 40 درصد دیگر اعتبارهای مورد نیاز ورزش استان نیز از سوی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی تامین شود.
وزیر ورزش و جوانان خطاب به روسای فدراسیون ها گفت: خوزستان از ظرفیت ورزشی و اقتصادی بالایی برخوردار بوده لذا انتظار می رود برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی به صورت ویژه و جدی مورد توجه قرار گیرد.
وی تاکید کرد: به طور قطع برگزاری رویداد بین المللی در خوزستان باعث شور، شادی و شعف بین مردم استان به ویژه جوانان خواهد شد.
سلطانی فر به حضور جوانان در لایه های مدیریت ورزش کشور اشاره کرد و افزود: حضور یک جوان در راس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان داد که می توان از نسل جوان در بدنه دولت استفاده کرد بنابراین انتظار می رود در بدنه ورزش کشور نیز از مدیران با انرژی و با انگیزه تر استفاده کنیم و به تدریج دوستان و همکارانی که از آنها سن و سالی گذشته امور را به جوانان بسپارند.
وی گفت: مدیران فدراسیونی که در امور مختلف مقداری خسته شده و مو سفید کرده اند جای خود را به مدیران جوان بدهند.
وزیر ورزش و جوانان همچنین بیان کرد: به دنبال تصویب برنامه ای هستیم تا هر فرد بیش از سه دوره در سمت رئیس فدراسیون نباشد.
سلطانی فر به ستاد بازی های آسیایی جاکارتا 2018 اشاره کرد و گفت: این ستاد از چند هفته پیش تشکیل شده است و همه توان خود را برای افتخارآفرینی در این مسابقات به کار می گیریم.
وی تاکید کرد: از اعزام تیم به رویدادهای بین المللی که دارای ارزش فنی، ورزشی و حرفه ای چندانی نیستند باید خودداری کرد.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص اعزام های بی مورد برخی رشته ها به مسابقات ورزشی بین المللی گفت: از روسای فدراسیون ها تقاضا می شود برای اعزام به مسابقات غیر ضروری به راه های دیگر متوسل نشوند چون به عنوان امتیاز منفی برای آنها محسوب می شود و به ناچار روالی انجام می شود که شاید برای خیلی از آنها خوش آیند نخواهد بود.
سلطانی فر از روسای فدراسیون ها خواست در طول مدتی که در خوزستان حضور دارند در همکاری و هم افزایی گسترده با هیات های ورزشی این استان مشکلات را بررسی و برای توسعه ورزش خوزستان تلاش کنند.
منبع: ایرنا

خواندن 1108 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395