سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 09:13

دانشجویان علمی کاربردی دولتی نگران وضعیت تحصیلی خود نباشند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون آموزشی وزیر علوم از توقف پذیرش دانشجو در واحدهای علمی کاربردی دولتی خبر داد و گفت: دانشجویان مشغول به تحصیل در این مراکز نگران وضعیت تحصیلی خود نباشند.

دکتر مجتبی شریعتی  ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: بخشنامه شورای عالی اداری کشور مبنی بر واگذاری یا حذف مراکز علمی کاربردی دولتی در مرحله اجرا قرار دارد و اجرای کامل این بخشنامه قطعی است، بر اساس آن باید پذیرش دانشجو در مراکز،‌ موسسات و پژوهشگاه‌های آموزش‌های کاربردی وابسته به دستگاه‌های اجرایی صفر شود.

وی در ادامه تصریح کرد: دانشجویانی که در حال حاضر در این مراکز مشغول به تحصیل هستند به هیچ وجه نگران نباشند آنها می‌توانند تحصیل خود در این مراکز را به اتمام برسانند حتی اگر تحصیل آنها تا سال آینده ادامه داشته باشد مشکلی متوجه این دانشجویان نخواهد شد.

معاون آموزشی وزیر علوم در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر موسسات و پژوهشگاه‌های علمی کاربردی حق جذب دانشجوی جدید را ندارند اما اگر بخواهند دانشجوی جدیدی جذب کنند باید به بخش خصوصی واگذار شوند در غیر اینصورت فقط پذیرش دانشجو در این مراکز متوقف خواهد شد.

منبع:ایسنا

خواندن 439 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395