سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 12:21

اطلاعات تکميلي

  • طی نامه ای به دادستان کل کشور؛

آخوندی خواستار پیشگیری از تصرف اراضی ملی در ایام نوروز شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور و دبیر شورای‌عالی حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی و منابع طبیعی، خواستار اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از تصرفات اراضی دولتی در ایام نوروز شد.

عباس آخوندی در این نامه تاکید کرده است که همانگونه که استحضار دارید، هر ساله در آستانه تعطیلات نوروزی و مساعد بودن شرایط جوی و کاهش نظارت و حفاظت‌های لازم، افراد فرصت طلب و سودجو مبادرت به تعرض به اراضی ملی و دولتی و تصرف در آن می کنند.

لذا با عنایت به آثار مثبت بخشنامه های ابلاغی آن دادستانی محترم طی سالیان گذشته در کاهش تصرفات غیرقانونی اراضی مذکور و جلوگیری از اقدامات احتمالی متصرفین، خواهشمند است در جهت تعامل و همکاری ادارات کل دادگستری استان با ضابطین قضایی و نیز اتخاذ تدابیر و تمهیدات ویژه و پیشگیرانه، ضمن صدور دستور مقتضی به منظور تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای حفظ حقوق بیت المال استان‌ها، اوامر عالی قضایی صادر و امر به ابلاغ فرمایند.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور و دبیر شورای‌عالی حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی و منابع طبیعی در نامه ای به دادستان های عمومی و انقلاب و دبیران شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی سراسر کشور، دستورات لازم را در زمینه حفظ حقوق بیت‌المال صادر کرد تا به خصوص با توجه به تعطیلی دستگاه های اجرایی در این ایام، اقدامات لازم را به عمل آورند.
منبع: ایرنا

خواندن 768 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395