یکشنبه, 12 فروردين 1397 ساعت 13:29

وضعیت امنیت کشور در سطح مطلوبی قرار دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا)، گفت: در زمان حاضر وضعیت امنیت کشور در سطح مطلوبی قرار دارد.

سردار حسین اشتری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا(مرفوک راهور) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازدیدی که طی روزهای گذشته از مرزها داشتم، حضور دائم و حالت تحرک نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی حکایت از این داشت که امنیت پایدار در سطح مطلوبی قرار دارد. 
وی توضیح داد: البته موضوعاتی هم که در برخی از شهرها رخ می‌دهد با همکاری خود مردم و حضور به موقع و به هنگام پلیس رفع می‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی به منظور کنترل ترافیک و مدیریت صحنه آسیب در حوادث احتمالی رانندگی و ترافیکی در جاده‌ ها و مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور حضور دارند، اضافه کرد: این حضور تا پایان تعطیلات و سفرهای نوروزی ادامه خواهد داشت.
سردار اشتری همچنین در ادامه به مسافران نوروزی توصیه کرد: تا در روزهای پایانی تعطیلات بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و جداً از سبقت و سرعت غیر مجاز و شتاب در حرکت پرهیز کنند و به ازای هر ۲ ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت کنند.
وی از مسافران نوروزی خواست بازگشت از سفر خود را به روز 13 فروردین موکول نکنند و امروز و روزهای بعد از 13 فروردین را برای بازگشت و مراجعت به منازل خود انتخاب کنند.
فرمانده نیروی انتظامی در پایان گفت: اعمال قانونی که از سوی پلیس صورت می‌گیرد برای افزایش سلامتی مردم و استقرار بیشتر ایمنی در جاده‌هاست.
منبع: ایرنا

خواندن 1326 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395