یکشنبه, 06 خرداد 1397 ساعت 09:36

تمام تجهیزات مورد نیاز فازهای باقیمانده پارس جنوبی وارد شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر عامل نفت و گاز پارس با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز فازهای پارس جنوبی را به طور کامل وارد کرده‌ایم، گفت: فقط فاز 14 تا حدی عقب‌تر است که بعدا در مورد این فاز تصمیم گیری می‌کنیم.

محمد مشکین فام، درباره نیاز به واردات تجهیزات فازهای باقیمانده پارس جنوبی اظهار داشت: ما برای پالایشگاه‌های 13 و 22 تا 24 مشکلی نداریم و تجهیزات را به طور کامل وارد کرده‌ایم، به جز چند مورد که قراردادهایشان اکسپورت لایسنس گرفته‌اند.

وی افزود: ما از بابت تامین تجهیزات مشکلی نداریم، فقط فاز 14 تا حدی عقب‌تر است که بعدا در مورد این فاز تصمیم گیری می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس با بیان اینکه توسعه پروژه فاز 14 را شرکت‌های ایرانی انجام می‌دهند، خاطرنشان کرد: فاز 14 با مشارکت بین 8 شرکت ایرانی انجام می‌شود که سه شرکت کار پالایشگاه و دیگر شرکت‌ها نیز کار حفاری و سکوها را انجام می‌دهند.

وی درباره دلیل تاخیر در توسعه این فاز نیز بیان کرد: فاز 14 در اولویت توسعه نبوده، تمرکز ما روی فازهایی بوده که زودتر به تولید می‌رسند و پس از 13 و 22 تا 24 در مرحله بعدی قرار می‌گیرد.

منبع: ایلنا

خواندن 177 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395