یکشنبه, 06 خرداد 1397 ساعت 15:07

50 هزار نیروی پیمانکاری شرکت گاز آموزش داده می‌شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست منابع نیروی انسانی وزارت نفت گفت: ما در راستای آموزش حرفه‌ای جمعیت آماری با هدف 50 هزار نفری را در نظر گرفتیم، تا در نهایت به رشد و تعالی صنعت گاز منجر شود.

دهقانی در مراسم امضای تفاهم‌نامه مشترک بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی حرفه‌ای کشور که با هدف ایجاد نظام جامع آموزش تخصصی نیروهای شاغل شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت گاز انجام شد، اظهار داشت: دو بحث در صنعت نفت جدی است یکی توسعه و بحث دیگر آموزش حرفه‌ای کارکنان است.

وی افزود: ما در خصوص آموزش حرفه‌ای برای مشاغل هدف برنامه‌ریزی کردیم و موفق شدیم برای چندین شغل دوره‌هایی طراحی کنیم. با توجه به اینکه برون‌سپاری مدنظر ما است لازمه آن آموزش حرفه‌ای افراد است.

سرپرست منابع نیروی انسانی وزارت نفت تصریح کرد: ما در راستای آموزش حرفه‌ای جمعیت آماری با هدف 50 هزار نفری را در نظر گرفتیم که تفاهم‌نامه بخشی از آن به عنوان پایلوت در استان البرز  اجرا شده و بازخوردها در نظر گرفته می‌شود تا در نهایت به رشد و تعالی صنعت گاز منجر شود.

منبع: ایلنا

خواندن 400 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395