یکشنبه, 06 خرداد 1397 ساعت 17:00

آموزش نیروی انسانی را مطابق استانداردهای شرکت ملی گاز انجام می‌دهیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای گفت: آموزش به نیروهای پیمانکاران شرکت ملی گاز سبب افزایش دانش و تخصص آنها و اجرای صحیح طرح‌ها می‌شود، بنابراین آموزش را مطابق استانداردهای این شرکت انجام می‌دهیم و کار نیروهای پیمانکار را تضمین می‌کنیم.

  سلیمان پاک‌سرشت (یکشنبه، ششم خردادماه) در آیین امضای تفاهم‌نامه‌ مشترک میان شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای تلاش می‌کند تا آموزش به کارکنان پیمانکاران شرکت ملی گاز مطابق با استانداردهای مورد قبول این شرکت انجام شود.

 

وی، سازمان فنی و حرفه‌ای را متولی اصلی توانمندسازی نیروی انسانی عنوان کرد و ادامه داد: ما در این رویداد نقش مکمل برای آموزش نیروی انسانی را بر عهده می‌گیریم و امیدواریم این فعالیت سرآغاز موفقیت بزرگی در راستای توانمندسازی نیروی انسانی باشد و به ایجاد اشتغال برای نیروهای بومی کمک کند.

پاک‌سرشت با بیان این‎که شرکت ملی گاز یک شرکت خوشنام از نظر توجه به آموزش‌های فنی و حرفه ای است، تصریح کرد: ما از همکاری دو جانبه بخش آموزش و صنعت استفاده می‌کنیم که این موضوع برای ما و نیز در کیفیت زندگی مردم اهمیت بسیار زیادی دارد، از سوی دیگر با انجام آموزش‌های لازم، شایستگی‌ها و اخلاق حرفه‌ای به بهترین وجه خود را نشان می‌دهند.

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، برون‌سپاری طرح‌های دولتی به بخش خصوصی را ازجمله نگرانی‌های این سازمان اعلام کرد و خاطرنشان کرد: همواره این دغدغه وجود دارد که آیا افرادی که به ارائه خدمات می‌پردازند از صلاحیت لازم برخوردار هستند یا خیر؟! بنابراین با ایجاد صلاحیت در بخش خصوصی و ارتقاء دانش و تخصص آنها می‌توانیم کار نیروهای پیمانکار را تضمین کنیم.

پاک‌سرشت، آموزش نیروهای پیمانکاری شرکت ملی گاز را راه مناسبی برای ارتقاء دانش و تخصص آنها و حفظ کیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان دانست و ادامه داد: سایر سازمان‌ها و بخش‌ها نیز با تضمین برخورداری نیروی انسانی از صلاحیت‌های مورد انتظار، می‌توانند به آموزش تخصصی نیروی انسانی خود بپردازند.

شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور امروز تفاهم‌نامه‌ مشترکی در سطح ملی با هدف ایجاد نظام جامع آموزش تخصصی نیروهای شاغل شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد در حضور حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و سلیمان پاک‌سرشت، معاون وزیر رفاه و تامین اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای امضا کردند.

منبع: شانا

 

خواندن 319 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395