شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 15:30

ممنوعیت تردد روزانه کامیون از فردا در محورهای مازندران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محورهای این استان در تعطیلات پیش رو، از ممنوع شدن تردد روزانه هرگونه کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از فردا یکشنبه خبر داد.

روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری برابر با 14، 15 و 16 خرداد به مناسبت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی و سالروز شهادت امام علی (ع) تعطیل رسمی است.

با توجه به وصل شدن این تعطیلات با دو روز پایانی هفته که حجم سفر به مازندران را افزایش می دهد، پلیس راه محدودیت های ترافیکی یک هفته ای را برای تردد روان در محورهای استان در نظر گرفته است.
بر اساس اعلام پلیس راهور، محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه سیزدهم خرداد آغاز می شود و تا 6 صبح شنبه نوزدهم خرداد برقرار است. 
بر این اساس، تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود. 
** محور کندوان 
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 12 تا 2 بامداد روز یکشنبه سیزدهم خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 2 بامداد در همین روز از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه می شود.
- همچنین برای تسهیل در برگشت زائرین حرم حضرت امام خمینی (ره) به سمت شمال و در صورت سنگینی حجم تردد پس از پایان مراسم از ساعت 19 روز دوشنبه چهاردهم خرداد تا 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 22 تا 2 بامداد روز سه شنبه پانزدهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه می شود.
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه هیجدهم خرداد تا 2 بامداد روز شنبه نوزدهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه نوزدهم از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد. 
** محورهراز 
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است. 
- براساس اعلام پلیس راه کشور، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه سیزدهم خرداد و از ساعت 6 تا 24 روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری از محور هراز ممنوع است. 
- همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح روز جمعه هیجدهم تا 12 روز شنبه نوزدهم خرداد از محور هراز ممنوع است.
** محور فیروزکوه 
- تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه و از ساعت 8 تا 22 روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و همچنین از ساعت 8 صبح روز جمعه هیجدهم تا 8 صبح روز شنبه نوزدهم خرداد از محور فیروزکوه ممنوع است.
منبع: ایرنا

خواندن 915 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395