یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 09:05

تهران میزبان دومین نمایشگاه بزرگ توانمندیهای بخش تعاون کشور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: دومین نمایشگاه بزرگ توانمندیهای بخش تعاون کشور( با موضوع کالاهای تولیدی صادرات محور) امروز با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای شرکت ها و اتحادیه های تعاونی سراسر کشور در محل شبستان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) گشایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون؛ ده ها شرکت تعاونی شهری، روستایی و عشایری و اتحادیه های مختلف تولیدی و خدماتی سراسر کشور از امروز تا 21 دی ماه در نمایشگاه بزرگ توانمندی های بخش تعاون تازه ترین تولیدات و توانمندی های خود را با رویکرد صادراتی به نمایش می گذارند.

در این نمایشگاه بیش از 120 شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی به عنوان مهمترین بخش اقتصادی کشور از استان های مختلف، تولیدات خود درحوزه های تولید، توزیع و خدمات در بخش های مختلف صنعتی، معدنی، عمرانی، مسکن، نیرو، انرژی ، بازرگانی، کشاورزی، دامداری، خدماتی ، توزیعی، حمل و نقل، گردشگری، بازارچه های مرزی، صنایع چوب، فرش و صنایع دستی را در مدلی جامع ارائه می کنند.

حمایت از تولیدات صادرات محور شرکت های تعاونی، یافتن بازارهای جدید صادراتی، هدایت شرکت های تعاونی به سمت تولید کالای صادرات محور، گسترش همکاری و تعامل با سازمان توسعه تجارت، توسعه بازار و برندسازی، ترویج فرهنگ تعاون وکارآفرینی و اشتغال زایی برخی از  اهداف برگزاری نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون با رویکرد صادراتی است.

واگذاری فضای مناسب به تعاونیهای تولیدی فعال برای عرضه کالا و تولیدات خود و دعوت از هیاتهای تجاری و بازرگانی، رایزنان اقتصادی کنسولگری ها وسفارتخانه های مستقر در ایران و برگزاری نشست های تخصصی از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون است.

نمایشگاه بزرگ توانمندیهای بخش تعاون با رویکرد صادراتی از امروز تا 21 دی ماه هر روز از ساعت 30/9 تا 17 در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آماده بازدید علاقمندان است.

 

 

 

 

 

 

خواندن 1898 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395