دوشنبه, 21 خرداد 1397 ساعت 09:19

دلیل نفاق و خیانت دکتر صالحی

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

دیروز و پریروز کلیپ کوتاهی منتشر شد که طی آن انبوهی چهار پنج نفره از جمعیت راهپیمایان در یک اعتراض مدنی!؟! در مسیر راهپیمایی روز قدس شعارهای اعتراض آمیزی علیه دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی سر داده اند.

این جمعیت خودجوش و معترض، صالحی را به نفاق و خیانت متهم می کردند.

وی که بر خلاف تصور این جمعیت پرشور چهار یا پنج نفره به صداقت، تخصص و تعهد در بین قریب به 80 میلیون ایرانی شناخته می‌شود، در حالی مورد بی احترامی قرار می‌گیرد که ترامپ هم از عملکرد وی راضی نیست.

ما که مازان باشیم بررسی‌های مبسوطی را در خصوص اتهامات مورد نظر این جمعیت بزرگ چهار یا پنج نفره به عمل آوردیم و به این نتیجه رسیدیم که چون بعضی‌ها تفاوت بین دولت دهم و یازدهم را در حد کفر و دین می دانند، بنابراین اگر کسی با اولی در گذشته کارکرده، اگر با دولت بعدی کار کند حتی اگر در هر دو دولت با نیت خالص خدمت به اسلام و ایران هم باشد، از نظر حضرات منافق خواهد بود و ضمناً چون ایشان مسیر دولت اولی را که به سوی پرتگاه بود، با تلاش خود به سوی آرامش و امنیت سوق داده اند بنابراین نسبت به اهداف دولت قبلی خیانت ورزیده اند، بنابراین شعار این انبوه جمعیت چهار یا پنج نفره از موضع دولت به اصطلاح پاک دستان درست باید باشد.

تبصره: دلیل تردید مازان در خصوص چهار یا پنج نفر بودن این جماعت، به این که نمی داند فیلمبردار این صحنه ها جزء این جمعیت انبوه بوده است یا نه؟!

مازان

خواندن 909 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395