چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 12:50

اطلاعات تکميلي

  • مصطفی محبی

آزادی 82 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از ابتدای ماه رمضان تاکنون

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

مدیرکل زندان های استان تهران گفت: نیکوکاران روزه دار استان تهران،  ۸۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کردند.

مصطفی محبی با اعلام این خبر گفت:  با دعوت و فراخوان  برای آزادی و بازگشت زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بر سر سفره های سرد افطار خانواده هایشان، نیکوکاران با تاسی از امیر مومنان علی (ع) در احسان و نیکی، آستین همت بالا زده و ۸۲ نفر را تا این لحظه آزاد کردند.

مدیر کل زندان‌ها و نایب رییس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران اظهار کرد: بخش توسعه منابع اقتصادی و انسانی بیمه دی نیز با بررسی خلاصه پرونده زندانیان واجد شرایط و پرداخت ۷۸ میلیون تومان، بدهی هفت نفر را پرداخت کرد تا لبخند شادی بر صورت کودکان این نان آوران خانواده بنشاند.

وی افزود: نیکوکاران روزه دار تهرانی با مراجعه به غرفه نمایندگی ستاددیه در بوستان گفت‌وگو، کمک‌های مالی شایانی کردند و حتی مادری با بخشیدن النگویش و دختر ۸ ساله ای با اهدای تنها طلایش که یک جفت گوشواره بود،  در این فراخوان احسان شرکت کردند.

محبی ادامه داد: زوج جوانی نیز پس انداز ۲۳۴ میلیونی خود را در این غرفه برای آزادی ۱۳ نفر اختصاص دادند.

وی تاکید کرد: غرفه نمایندگی ستاد دیه استان تهران در طبقه دوم نمایشگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بوستان گفتگو تا پایان ماه مبارک رمضان، آماده دریافت کمکهای خیرین است. 

محبی در پایان گفت: مردم می توانند طی سال با مراجعه حضوری به محل نمایندگی واقع در خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲، طبقه سوم و یا سایت به نشانی  www.tehipro با نحوه واریز کمکها آشنا شوند. شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت و  یا با شماره گیری # 733 * 1414 * از طریق تلفن همراه، در این امر نیک مشارکت کنند.

منبع: ایسنا

خواندن 518 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395