دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 16:45

شریعتمداری تمام اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را به معاونش تفویض کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی تمام اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را به معاون امور اقتصادی و بازرگانی خود تفویض کرد.

محمد شریعتمداری درابلاغیه خطاب به حسن یونس سینکی  معاون وزیر صنعت که دبیرکارگروه تنظیم بازار  است، تمام اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را تفویض کرد.

در این ابلاغیه آمده است: به­ منظور مدیریت مطلوب بازار کالاهای اساسی، حساس و ضروری (صنعتی، معدنی و کشاورزی و غذایی) و تسریع در انجام امور مربوط به تنظیم بازار، بدینوسیله تمامی اختیارات اینجانب به موجب مصوبه شماره ‌93293/ت54762 هـ مورخ یکم آبان ماه 96 هیأت وزیران در‌ کارگروه تنظیم بازار (کارگروه موضوع بند (پ) مصوبه شماره 173496/ت 50204 ن مورخ 19 بهمن ماه 92 ستاد هدفمند سازی یارانه­ ها) به جنابعالی تفویض می‌شود.

انتظار می‌رود با توجه به اهمیّت و حساسیت‌های اقتصادی و اجتماعی تصمیمات کارگروه با بهره­ گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و اجتماعی‌ کلیه اعضای کارگروه تنظیم بازار، مدیران صف و ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز شرکت­های دولتی، سازمان­های توسعه­ای و همچنین تشکل­های توانمند خصوصی و غیر­دولتی نسبت به سیاست­گذاری، برنامه ­ریزی و اجرای تصمیمات توسط دستگاه­ها و شرکت­های مجری در راستای تعادل و آرامش بازار کالاهای اساسی، حساس و ضروری (صنعتی و کشاورزی) اقدام کنید.

شایان ذکر است بر اساس این ابلاغ، تصمیمات گرفته شده درکارگروه از این پس با ابلاغ معاون وزیر صنعت لازم الاجراست.

منبع: ایلنا

خواندن 357 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395