سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 12:57

کاشی اصفهان روزگار بدی را پشت سر گذاشت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عضو شورای اسلامی کار کاشی اصفهان از امیدواری کارگران برای بهبود اوضاع در این واحد تولیدی خبر داد.

 کارخانه کاشی اصفهان واقع در نجف‌آباد، در ماه‌های گذشته روزگار پرتلاطمی را پشت سر گذاشته است حال رضا صالحی (عضو شورای اسلامی کار این واحد تولیدی) از بهبود نسبی اوضاع و امیدواری برای حل مشکلات خبر می‌دهد.

صالحی می‌گوید: سهامدار جدید که از اسفندماه آغاز به کار کرده، دو ماه از معوقات مزدی کارگران را پرداخت کرده و وعده داده که به زودی باقی معوقات را نیز می‌پردازد.

صالحی با بیان اینکه چند روزی‌ست دوباره با مشکلاتی در زمینه تامین مواد اولیه روبرو شده‌ایم؛ از برگزاری جلسه‌‌ای با حضور اعضای شورای اسلامی کار و سهامدار خبر داد و گفت: در این جلسه سهامدار قول داد ظرف روزهای آتی هم مشکل مواد اولیه را حل کند و هم مابقی معوقات را بپردازد.

از قرار معلوم امروز قرار است کارفرما و سهامدار کارخانه با مقامات استانی جلسه داشته باشند و مشکلات کاشی اصفهان را بررسی کنند؛ صالحی در این‌باره می‌گوید: به نتیجه نشست امیدواری زیادی داریم و انتظار ما از مسئولان استان این است که از این واحد تولیدی با همه توان «حمایت» کنند.

به گفته عضو شورای اسلامی کار، کارگران کاشی اصفهان که ماه‌ها نگرانی و تعطیلی را تجربه کرده‌اند، تا حدودی به آینده امیدوار شده‌اند و اکنون باید همه آنها که در این زمینه مسئولیت دارند، همت کنند تا این امید بار دیگر به یاس تبدیل نشود.

کاشی اصفهان بهمن ماه سال گذشته پس از ما‌ه‌ها اداره شدن توسط شورای اسلامی کار کارخانه، موقتاً تعطیل شد. رئیس اداره کار نجف آباد همان زمان از توقف تولید و تلاش برای حل مشکلات خبر داد. از اسفند ماه، چراغ تولید این کارخانه بار دیگر روشن شده و به گفته کارگران، حمایت مسئولان می‌تواند این چراغ را برای همیشه روشن نگاه دارد. 

منبع: ایلنا

خواندن 402 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395