شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 08:22

شیپورنوازی دولت از طرف گشاد آن

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

آنها که در آهنگری کار می‌کنند دلیل کنار هم قرارگرفتن کوره آهنگری و بشکه روباز آب را خوبی می‌دانند.

آنها می‌دانند که وقتی آهن گداخته شود، نرم می‌شود و چکش خور لازم را پیدا می‌کند، اما بعد از چکش کاری سریعاً آهن گداخته را در آب بشکه فرو می‌برند که همه آب دیده شود و هم حالت ایجاد شده در فولاد حفظ شود.

اما ما که مازان باشیم از تنگ و گشاد کردن وزارتخانه ها در حیرتیم؛ چرا که سال 1390 محمود احمدی نژاد در ادامه فرایند قهر و آشتی ناغافل 6-7 وزارتخانه را در هم فرو برد که در نهایت با تصویب مجلس کل وزارتخانه ها را به 17 واحد کاهش داد؛ در حالی که هنوز هم معلوم نیست شرح وظایف هر کدام چیست؟

و حالا بعد از مدت‌ها گفتگو و اظهارنظرهای ژورنالیستی به ناگاه در یک ظهر چهارشنبه دولت از افزایش دو وزارتخانه جدید در هفته جاری خبر می‌دهد که عملاً به غیر از وزارت کار و تعاون و رفاه بقیه اقدامات دولت هم لغو می شود.

حالا در این انقباض و انبساط که دقیقاً بر خلاف روند آهنگرانه است، چه چیزی گیر ملت می‌آید، هنوز در حیرتم و نمی‌دانم چه حکمتی در ذهن مازان نهفته است که این ماجرا بازی ایران و اسپانیا را در ذهنش تداعی می کند چرا که همه تیم‍‌ها اول حمله می‌کنند، گل می زنند و بعد دفاع می کنند اما در بازی با اسپانیا اول دفاع کردیم و گل خوردیم و بعد یادمان افتاد که باید حمله کنیم.

گویا کلاً شیپور زدن از طرف گشاد را در همه کار ها، رویه کار خود کرده ایم.

مازان

خواندن 745 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395