شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 11:16

وزارت کشور و اتاق اصناف تفاهمنامه مدیریت بازار امضا کردند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزارت کشور و اتاق اصناف ایران، با هدف رفع مسائل و مشکلات اصناف، هم افزایی در راستای مدیریت بازار و توسعه اشتغال یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.

براساس این تفاهمنامه، وزارت کشور متعهد شد به منظور ساماندهی بازار و صنوف، در راستای ایجاد تعامل و ارتباط با سایر نهادها و ارگان ها با اتاق اصناف ایران همکاری کند.
همچنین «همکاری در زمینه اجرای نظام جامع مدیریت شهری و انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهرها» و «مساعدت در راستای اجرایی کردن نقطه نظرات اتاق اصناف با استفاده از ظرفیت‌های قانونی» از دیگر تعهدات وزارت کشور در این یادداشت تفاهم است.
اتاق اصناف ایران نیز متعهد شد تا پیشنهادات و سیاست های وزارت کشور را در برنامه ریزی، مدیریت و سیاستگذاری های صنفی لحاظ کند.
پیگیری و اجرای دقیق طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی، از طریق شناسایی مهارت آموزان و ایجاد هماهنگی منطقی بین آنان با مراکز یادگیری و صنوف از دیگر تعهدات اتاق اصناف در این یادداشت تفاهم است.
اعتبار این یادداشت تفاهم، سه سال است و پس از اتمام مدت، تمدید آن با توافق طرفین بلامانع است.
این تفاهم نامه روز شنبه در حاشیه آیین روز ملی اصناف به امضای علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسید.
منبع: ایرنا

خواندن 1565 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395