چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 15:32

اطلاعات تکميلي

  • معاون رئیس جمهوری:

مجتمع‌های گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بر اساس مصوبه روز چهارشنبه دولت و اصلاح «جدول پیوست قانون تغییر کاربری اراضی»، مجتمع های گردشگری، بوم گردی و مناطق نمونه گردشگری از پرداخت عوارض معاف شدند.

علی اصغر مونسان روز چهارشنبه درحاشیه جلسه هیات دولت گفت: امروز دولت مصوبه خوبی برای حوزه گردشگری داشت.
وی تشریح کرد: در جلسه امروز، جدول پیوست قانون تغییر کاربری اراضی اصلاح شد و سه مورد مهم به موارد معافیت های این جدول اضافه شد.
مونسان تاکید کرد: پیش تر فقط هتل ها بر اساس قانون از پرداخت عوارض معاف بودند اما امروز با مصوبه دولت مجتمع های گردشگری، بوم گردی و مناطق نمونه گردشگری نیز به جدول پیوست اصلاح قانون تغییر کاربری اراضی اضافه شده و بدین ترتیب از پرداخت این عوارض معاف شدند.
** شکایت مردم از تورهای جام جهانی فوتبال را پیگیری می کنیم 
معاون رئیس جمهوری در پاسخ به این پرسش که عده زیادی از مردم نسبت به نحوه برگزاری تورهای جام جهانی روسیه ابراز نارضایتی کرده اند، گفت: متاسفانه تورهای جام جهانی را فدراسیون فوتبال به طور مستقیم اجرا کردو همه چیز از عهده ما خارج بود.
مونسان در عین حال تصریح کرد: اگر شکایتی از طرف مردم درمورد عملکرد این تورها انجام شود آن را پیگیری می کنیم اما در مجموع، فدراسیون فوتبال این تورها را سهمیه بندی و اجرا کرده و باید پاسخگو باشد. 
منبع: ایرنا

خواندن 703 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395