یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 15:39

انتشار متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری خرداد١٣٩٧

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بر اساس نتایج به دست آمده در خرداد ماه ١٣٩٧، بیشترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به اقلام «پرتقال محصول داخل» با ٣٤,٩ درصد افزایش، «سیب درختی زرد» با ٢٦.٢ درصد افزایش و «گوجه فرنگی» با ١٤.٠ درصد افزایش بوده است.

بر اساس نتایج به دست آمده در خرداد ماه ١٣٩٧، بیشترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به اقلام «پرتقال محصول داخل» با ٣٤,٩ درصد افزایش، «سیب درختی زرد» با ٢٦,٢ درصد افزایش و «گوجه فرنگی» با ١٤.٠ درصد افزایش بوده است. بیشترین کاهش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته مربوط به اقلام «مرغ ماشینی» با ٦,٢ درصد کاهش و «پیاز» با ٣,٢ درصد کاهش است.

بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (خرداد ١٣٩٦) مربوط به «تخم مرغ ماشینی» با ٥٨,٢ درصد افزایش و پس از آن «موز» با ٥٤.٩ درصد افزایش و «برنج خارجی درجه یک» با ٣٦.٨ درصد افزایش می باشد. بیشترین کاهش قیمت نسبت به خرداد ١٣٩٦ مربوط به «پیاز» با ٢٥,٧ درصد کاهش و پس از آن «سیب زمینی» با ٢٤,٤ درصد کاهش و «عدس» با ٥,٨ درصد کاهش می باشد.اطلاعات بیشتر از طریق فایل پیوست قابل دستیابی است.

منبع: ایلنا

خواندن 387 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395