یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 08:38

طنز سایبری

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

خوشبختانه تا جان به جان ننه یاور و زنجبیل بانو هست و عمرشان به کره خاکی برقرار، حالاحالاها می‌توانم طنز را با دنیای مدرن هماهنگ کنم.

همین دیروز ننه یاور آمده است سراغ من که استاد؛ همه دوستان من در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی انواع و اقسام مطالب را می گذارند اما من مطلب خاصی ندارم. برای همین مشترک و فالوور جذب من نمی شود، لطفاً کمکم کنید.

می‌خواهم بگویم ننه جان من در این وادی سیر نمی‌کنم؛ بعد یادم می‌افتد که برای ادامه طنز مدرن باید در این وادی هم باشم. بنابراین کمی تأمل می‌کنم و می‌گویم: ننه جان؛ از در خانه که آمدی بیرون نگاه کن ببین لوله گاز یا سیم برق به کدام سو رفته است. اگر به سمت شرق رفته می‌توانی بگویی برق مملکت را به افغان‌ها می دهند، اگر به سمت غرب رفته می توانی بگویی به عراقی‌ها می دهند.

آن وقت با دوربین موبایلت عکسی را می گیری که افق دیده شود و ساختمان‌ها دیده نشود و بعد در اینستاگرام بارگذاری می‌کنی و زیرش می‌نویسی در حالی که خودمان مشکل آب و برق و گاز داریم، آب و برق و گازمان را به عراق یا افغانستان می دهند.

خیالت راحت تا یک میلیون فالوور را تضمین می کنم.

مازان

خواندن 1025 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395