جمعه, 29 تیر 1397 ساعت 16:58

50 فرصت سرمایه گذاری در آزادراه‌های کشور اعلام شد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، 50 فرصت سرمایه گذاری در آزادراه‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، «سید حسین میرشفیع» افزود: این فرصت ها برای 6 هزار و 230 کیلومتر از آزادراه ها از طرف شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور شناسایی و ارزیابی سرمایه گذار معرفی شده است.
وی ادامه داد: این سرمایه گذاری ها بر اساس قانون احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری از طریق مشارکت بانک ها و سایر منابع پولی و مالی کشور و آیین نامه‌ اجرایی مربوطه با روش بی.اُ.تی (BOT) (ساخت، بهره برداری، واگذاری) و سود مشارکت بیش از سود سپرده بانکی (حداکثر سه درصد) خواهد بود.
عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل افزود: از متقاضیانی که دارای توان اجرایی، مالی و سرمایه گذاری از منابع داخلی یا خارجی، همچنین دارای سوابق و تجربه های مرتبط هستند دعوت می‌شود تا در مدت یک ماه پس از انتشار آگهی ضمن اعلام آمادگی رسمی، برای ارائه پیشنهادهای خود به دفتر معاونت ساخت و توسعه آزادراه‌ها مراجعه کنند.
50 فرصت معرفی شده توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در آدرس اینترنتی http://news.mrud.ir/download?f=2018/07/17/3/73414.jpg قابل مشاهده است.
اکنون طول آزادراه های کشور نزدیک به 2 هزار و 500 کیلومتر است که 90 درصد آن توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ساخته شده و دولت در نظر دارد با تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این بخش تا پایان برنامه ششم توسعه، طول این آزادراه ها را به 7500 کیلومتر برساند.
منبع: ایرنا

خواندن 326 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395