سه شنبه, 16 مرداد 1397 ساعت 08:26

پایانی نقد برای آغازی نسیه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روز گذشته یکی از روزنامه‌های وزین کشور از قول مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مشکلات و عقب ماندگی‌های بنیادین گردشگری اشاره کرده بود.

به گمان اینجانب که مازان باشم این گونه اظهارنظر در حوزه ای که مسئولیت آن به کسی سپرده شده باشد، بیشتر به سخنرانی‌های قبل از کسب مسئولیت و یا اوایل شروع به کار مربوط است و اِلّا الآن که بوی الرّحمن سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بلند شده است و عنقریب باید وزیری برای وزارتخانه جدید التأسیس آن تعیین شود، بحث در مورد بنیادین و غیر بنیادین مشکلات گردشگری آن هم توسط رئیس سازمان، محلی از اعراب ندارد مگر اینکه فکر کنیم قرار است همین رئیس سازمان وزیر این وزارتخانه جدید التأسیس هم بشود؛ که در این صورت این وزیر بالقوه به نحوی دیدگاه ها و برنامه های خود را جهت استحضار مجلسی ها ارائه می کند.

البته بنده نمی خواهم تضعیف روحیه بکنم اما به نظر می‌رسد یکی از انگیزه‌های مهم مجلس در تبدیل سازمان به وزارتخانه، عدم رضایت از رئیس فعلی سازمان است و لازم نیست رئیس سازمان برای وزیر شدن خودش را خسته کند.

مازان

خواندن 576 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395