پنج شنبه, 18 مرداد 1397 ساعت 11:14

رئیس تعزیرات دستور رسیدگی فوری به پرونده‌ها را صادر کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از ابلاغ بخشنامه و دستور رئیس این سازمان برای رسیدگی فوری به پرونده ها به خصوص پرونده های مربوط به تخلفات بازار خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، سید یاسر رایگانی روز چهارشنبه گفت: معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به آسیب شناسی عملکرد ادارات کل اجرایی در روند رسیدگی به پرونده‌های مطروحه و در راستای ارتقای کیفیت و بهینه سازی اقدامات سازمان در شرایط حساس کنونی و با توجه به مطالبات جدی مردم و مسئولان، بخشنامه ای برای رسیدگی با دقت و سرعت بیشتر به استان ها را صادر کرد.
وی افزود: برگزاری گشت‌های مشترک بازرسی با ارائه طرح و برنامه هدفمند از سوی ادارات کل تعزیرات حکومتی و بازرسی‌ بازارهای مهم‌، انبارها و مراکز نگهداری و دپوی کالاها، تسریع در ارجاع پرونده‌های مهم مربوط به تخلفات کالاهای اساسی، هرگونه احتکار، گرانفروشی‌های مهم در کالاهای خانگی، خودرو، تلفن همراه از جمله مهمترین بندهای این بخشنامه است.
رایگانی تصریح کرد: در این بخشنامه بر کاهش کاغذ بازی های اداری، سرعت بخشی به اقدامات تاکید شده و مدیران کل استانی و ستادی موظف هستند نظارت مستقیم بر عدم اطاله دادرسی، رسیدگی فوری به شکایات و پرونده ها را در دستور کار داشته باشند و از تمام ظرفیت های مغفول برای احقاق حقوق مردم در این شرایط حساس اقتصادی استفاده شود.
منبع: ایرنا

خواندن 474 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395