سه شنبه, 23 مرداد 1397 ساعت 11:36

اطلاعات تکميلي

  • کیومرث کلانتری

صدور ۱۱۴۸ اخطاریه زیست محیطی به واحدهای آلاینده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه در پایش واحدهای صنعتی استان در چهار ماهه نخست امسال بیش از هزار اخطاریه قانونی به واحدهای آلاینده ابلاغ گردید از پیگیری پرونده های قضایی واحدهای متخلف تا پلمب این واحدها خبر داد.

کیومرث کلانتری در این خصوص گفت: در چهار ماهه اول سال جاری ۱۱۴۸ واحد صنعتی و کارگاهی دراستان تهران اخطاریه زیست محیطی دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: صدور و ابلاغ این اخطاریه‌ها به واحدهای متخلف بر اساس حدود ۴۴۰ مورد شکایات واصله وگزارشات مردمی و نیز بیش از ۳۵۰۰ مورد پایش و بازدید کارشناسان محیط زیست استان صورت گرفته است.

کلانتری همچنین با اشاره به اینکه کلیه واحدهای صنعتی موظف به رعایت استانداردهای محیط زیست هستند، افزود: همچنین در چهارماهه نخست امسال ۲۲ واحد صنعتی،کارگاهی و صنفی نیز که علیرغم تذکرات و اخطارهای قبلی متاسفانه اقدامی در جهت رفع آلایندگی واحد تحت مدیریت صورت نداده بودند، پس از طی مراحل قانونی پلمپ شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: این واحدها بیشتر با آلودگی آب، خاک و هوا، موجبات تهدید علیه بهداشت عمومی و سلامت شهروندان را ایجاد کرده بودند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پایش واحدهای صنعتی و خدماتی در سطح استان تهران همچنان با قوت ادامه خواهد داشت و با واحدهای آلاینده و متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

منبع: ایلنا

خواندن 261 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395