شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 09:20

تکلیفِ جزئیاتِ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هنوز مشخص نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو شورای شهر با بیان اینکه پس از تصویب کلیات قانون در شورای نگهبان، این لایحه دوباره به مجلس ابلاغ خواهد شد، گفت: مشخص نیست این فرآیند چقدر زمان می‌برد.

مجید فراهانی (عضو شورای شهر تهران) در پاسخ به این سوال خبرنگار که با تصویب کلیات قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان، آینده‌ی شهردار تهران چه زمانی مشخص خواهد شد، گفت:  فقط کلیات این لایحه در شورای نگهبان به تصویب رسیده است اما تکلیف جزئیات آن هنوز مشخص نیست.

وی ادامه داد: قانون به مجلس شورای اسلامی ابلاغ شده و پس از اعمال تغییرات بیشتر در خصوص جزئیات آن، دوباره به شورای نگهبان بازخواهد گشت و شورای نگهبان باید بار دیگر جزییات آن را بررسی و تصویب کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با بیان اینکه مشخص نیست این فرآیند چقدر زمان ببرد، افزود: ‌طرح پس از بررسی شورای نگهبان، باید دوباره به مجلس برگردد و سپس توسط شورای نگهبان به دولت ابلاغ شود و پس از ابلاغ دولت هم تازه نوبت به تهیه آیین‌نامه‌های اجرایی می‌رسد، در هر صورت مشخص نیست این فرآیند چقدر زمان می‌برد.

منبع: ایلنا

خواندن 169 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395