یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 10:21

واگذاری ۶ انبار و سیلوی دولتی با پرداخت ۱۵ درصد نقد و اقساط ۶ ساله

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طبق برنامه اعلام شده ۶ انبار و سیلوی دولتی توسط سازمان خصوصی‌سازی از طریق مذاکره واگذار می‌شود.

سازمان خصوصی‌سازی به موجب قوانین و مقررات تعداد شش انبار و سیلوی دولتی را با همان قیمت و شرایط مقرر در آخرین آگهی عرضه مزایده و اسناد مرتبط، از طریق مذاکره به صورت ۱۵ درصد نقد و بقیه اقساط ۶ ساله واگذار می‌کند.

بر این اساس سیلوی شوشتر - منطقه ۴ به قیمت کل پایه ۹۲ میلیارد و ۹۷۶ میلیون و ۷۶ هزار و ۷۴۰ ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۲۸۲ هزار و ۳۰۳ ریال، سیلوی قدیم ازنا - منطقه ۱۲ به قیمت کل پایه ۱۶۸ میلیارد و ۷۵۹میلیون و ۵۰۰هزار ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۵ میلیارد و ۶۲ میلیون و ۷۸۵هزار ریال، انبار مکانیزه همدان - منطقه ۱۳ به قیمت کل پایه ۱۷۸ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۵ میلیارد و ۳۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، سیلوی قدیم سقز - منطقه ۱۳ به قیمت کل پایه ۱۶۱ میلیارد و ۹۲میلیون و ۷۰۰هزار ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۴ میلیارد و ۸۳۲ میلیون و ۷۸۱هزار ریال، سیلوی قدیم همدان - منطقه ۱۳ به قیمت کل پایه ۱۳۴ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۴ میلیارد و ۴۸ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال، انبار مکانیزه نهاوند - منطقه ۱۳ به قیمت کل پایه ۱۱۷ میلیارد و ۸۹۹ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۴۰۰ ریال و وجه تضمین خرید از طریق مذاکره به ارزش ۳ میلیارد و ۵۳۶ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۸۲۲ ریال شش انبار و سیلوی دولتی هستند که روی میز مذاکرده می‌روند.

در این زمینه متقاضیان باید درخواست کتبی خود به همراه اصل ضمانتنامه بانکی/رسید واریز نقدی معادل مبلغ تضمین اعلام شده برای هر یک از موارد ذکر شده را تا پایان وقت اداری روش شنبه، سوم شهریور ماه جاری به دفتر بازاریابی و واگذاری بنگاههای سازمان خصوصی‌سازی تحویل و رسید دریافت کنند.

منبع: ایلنا

خواندن 162 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395