یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 11:10

پیشنهاد سرپرست وزارت کار برای حمایت از کارگران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حمایت‌های اجتماعی نظیر برخورداری از بیمه تکمیلی و همینطور کمکهای موردی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

 انوشیروان محسنی بندپی، اظهار کرد: امسال با توجه به تاکیدات ریاست جمهوری و همچنین شرایط حاکم بر اقتصاد مملکت، افراد حداقل بگیر و زیر پوشش نهادهای حمایتی بیش‌تر مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی گفت: تلاش می‌کنیم حمایت‌هایی اجتماعی نظیر بهره‌مندی از بیمه تکمیلی و کمک‌های موردی را دنبال کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه از توزیع سبد غذایی در بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه خبر داد و اظهار کرد: این سبد حمایتی شهریورماه امسال در بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و دیگر اقشار آسیب‌پذیر توزیع می‌شود.

محسنی بندپی با بیان اینکه اختصاص بسته غذایی برای اقشار آسیب‌پذیر به پیشنهاد معاونت رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است، گفت: این بسته غذایی، افراد و اقشار آسیب‌پذیر بیش‌تری را شامل می‌شود و دستور تامین منابع مالی این سبد نیز از سوی سازمان برنامه و بودجه صادر شده است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پایان گفت: هم اکنون سه درصد بازنشستگان کشور ماهانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرند که با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این دسته از افراد نیز جزو دریافت‌کنندگان بسته مذکور خواهند بود.

منبع: ایسنا

خواندن 330 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395