یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 13:55

خالی کردن خزانه ارزی و پخش ۵۰ تن طلا و سکه تناسبی با اقتصاد مقاومتی ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نماینده مردم نهاوند گفت:آنچه مربوط به دولت است آقای رئیس جمهور باید بداند هنوز تکلیف تیم اقتصادی مشخص نیست. اگر در راستای منویات رهبری اقدام کنیم باید مشخص شود منِ نماینده باید از کدام مسئولان دفاع کنم. آیا خالی کردن خزانه از ارز و پخش ۵۰ تن طلا و سکه تناسبی با اقتصاد مقاومتی دارد؟

 حسن بهرام‌نیا در نطقی میان‌دستور در صحن علنی مجلس با اشاره به مسائل اقتصادی کشور گفت: ما در این زمینه باید آنچه را که در راستای موانع این مشکلات اقتصادی است تلاش کنیم که خلأهای قانونی و موانع موجود را برطرف کنیم.

وی تاکید کرد: آنچه مربوط به دولت است آقای رئیس جمهور باید بداند هنوز تکلیف تیم اقتصادی مشخص نیست. اگر در راستای منویات رهبری اقدام کنیم باید مشخص شود منِ نماینده باید از کدام مسئولان دفاع کنم.

نماینده مردم نهاوند ادامه داد: اصولا راهبردها و برنامه‌های دولت باید در همین راستا باشد. آیا خالی کردن خزانه از ارز و پخش ۵۰ تن طلا و سکه تناسبی با اقتصاد مقاومتی دارد؟

این نماینده مجلس با اشاره به رژیم حقوقی دریای خزر که توسط پنج کشور جلسه آن تشکیل شد گفت:‌ دولت قبل از حضور در این جلسه باید نظر مجلس را احصا می‌کرد هرچند قرار است که طی لایحه‌ای به مجلس باید و نیاز به رای چهار پنجم از نمایندگان دارد اما باید قبل از ورود به آن جلسه نظر مجلس احصا می‌شد چرا که دریای خزر از نظر مختصات تعیین حدود، طول و عرض و عمق برای ما بسیار مهم است. از وزرای نفت و اقتصاد می‌خواهم که در مجلس حضور یابند و در این خصوص شفاف سازی کند.

منبع: ایلنا
خواندن 372 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395