یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 15:10

تلاشمان را می‌کنیم که تغییر مدیریتی در شهرداری تهران نداشته باشیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس شورای شهر تهران درمورد شائبه تغییر شهردار تهران در پی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که تغییر مدیریتی در تهران نداشته باشیم.

 محسن هاشمی صبح امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران درمورد جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر گفت: امروز در این جلسه درمورد سه موضوع انتصابات، تعیین تکلیف بانک شهر و قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران صحبت شد.

وی با بیان اینکه شورای شهر تهران تمام تلاش خود را انجام خواهد داد که در شهرداری تهران تغییر مدیریت نداشته باشیم، گفت: ما در این جلسه در مورد قانون و نه شهردار تهران صحبت کردیم و چون مصوبه به مجلس برگشته است .

وی با بیان اینکه بحث دیگر ما بازنشستگی پرسنل شهرداری است، گفت: در مورد شهردار تهران قرار شد همه اعضا تلاش کنند تا هم ترازی لحاظ شود.

رییس شورای شهر تهران  درمورد تعیین تکلیف بانک شهر گفت: سهامداران بانک شهر کاندیدای مورد نظر خود را برای هیات مدیره انتخاب کردند و صلاحیت این افراد در صورت احصا شدن از سوی بانک مرکزی، مشخص شده و هیات مدیره جدید نیز مدیرعامل جدید را انتخاب خواهد کرد که در حال حاضر منتظر نظر بانک مرکزی هستیم.

منبع: ایسنا

خواندن 247 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395