یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 13:36

۲۰۰هزار مسکن مهر در ۵ سال واگذار شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تا کنون ۲ میلیون و ۶۲۰ هزار واحد مسکن مهر با اعطای ۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات احداث شده است.

به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی در مراسم افتتاح ۲۹۶ واحد مسکن مهر نایین گفت: استان اصفهان دومین استان بعد از تهران در کشور به لحاظ اختصاص سهم عمده ای از واحدهای مسکن مهر است؛ این استان با ۱۶۱ هزار واحد مسکن مهر، ۱۰ درصد مسکن مهر کشور را به خود اختصاص داده که در تحویل واحدهای با کیفیت مناسب، از موفقیت بالایی برخوردار بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در ۵ سال گذشته سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح مسکن مهر تحویل متقاضیان در سراسر کشور شد که این تعداد واگذاری در هیچ مقطع و دولتی انجام نشده و در این راستا ۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن پرداخت شده تا با آورده مردم ۲ میلیون و ۶۲۰ هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور احداث گردد.

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در طرح مسکن مهر یادآور شد: با توجه به نیاز ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی جهت تکمیل پروژه های مسکن مهر در کشور با احتساب تامین خدمات زیربنایی و روبنایی، امیدوارم با حمایت و همراهی مالی دولت هر چه سریعتر این پروژه ها به اتمام برسد.

منبع: ایلنا

خواندن 535 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395