چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 23:00

کاهش برآورد اداره اطلاعات انرژی آمریکا از تولید نفت آمریکا در ۲۰۱۹

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اداره اطلاعات انرژی آمریکا برآورد خود را درباره تولید نفت این کشور در سال آینده میلادی کاهش داد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، اداره اطلاعات انرژی آمریکا  (سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه) پیش‌بینی کرد که تولید نفت این کشور در سال آینده میلادی با شتابی کمتر از برآوردهای پیشین افزایش می‌یابد.

این اداره پیش‌بینی کرد که تولید نفت آمریکا در سال آینده میلادی با ۸۴۰ هزار بشکه رشد، به ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه در روز می‌رسد. این اداره پیش از این پیش‌بینی کرده بود که تولید نفت آمریکا در سال ۲۰۱۹ میلادی با یک میلیون و ۲۰ هزار بشکه افزایش، به ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه در روز می‌رسد.

این اداره همچنین برآورد خود درباره رشد تقاضای روزانه نفت در آمریکا را کاهش داد.

همچنین این اداره پیش‌بینی کرد که میانگین تولید نفت آمریکا در سال جاری میلادی با یک میلیون و ۳۱۰ هزار بشکه افزایش به ۱۰ میلیون و ۶۶۰ هزار بشکه در روز برسد.

لیندا کاپوانو، رئیس اداره اطلاعات انرژی آمریکا گفت: گزارش ماه سپتامبر این اداره پیش‌بینی قیمت تک‌فروشی نفت خام برنت را به میانگین ۷۳ دلار در سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش داد.

به گفته وی، این تغییر پیش‌بینی، به طور عمده ناشی از کاهش تولید نفت کانادا و افت تولید میعانات نفتی اوپک بود.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا همچنین پیش‌بینی کرد میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۷۴ دلار برای هر بشکه می‌رسد.

منبع: شانا

خواندن 349 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395