سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 10:35

کاهش 8 درجه ای دما در نوار شمالی کشور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر دفتر پایش سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه آینده شاهد کاهش چهار تا هشت درجه ای دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود که تهران نیز از آن بی نصیب نمی ماند.

مسعود حقیقت افزود: طی دو تا سه روز آینده در نوار شمالی کشور بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.
وی اظهار داشت:امروز در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و در ساعات بعدازظهر امروز در دامنه های البرز به ویژه در زنجان و قزوین و دامنه های زاگرس در استان کردستان، کرمانشاه ، همدان ، مرکزی و شمال لرستان بارش باران گاهی با رعد و برق همراه است.
حقیقت ادامه داد: شدت بارش ها فردا در آذربایجان شرقی ، جنوب آذربایجان غربی ،غرب زنجان ، شمال قزوین، ارتفاعات البرز در سمنان ، شرق تهران ، گیلان ، مازندران ، گلستان و شمال خراسان رضوی خواهد بود.
وی گفت: همچنین پنجشنبه شدت بارش ها در غرب کاهش یافته و در شرق زنجان، استان های قزوین، البرز، ارتفاعات البرز در تهران، سمنان، مازندران و غرب اصفهان خواهد بود.
*** وضعیت هوای تهران / گرمترین و خنک ترین نقاط کشور 
مدیر دفتر پایش سازمان هواشناسی افزود:بیشینه دمای دیروز تهران 36 درجه سانتی گراد بود که امروز به حدود 35 درجه خواهد رسید و تا آخر هفته به 30 تا 31 درجه خواهد رسید و آخر هفته نیز در ارتفاعات تهران شاهد رگبار و رعد و برق خواهیم بود.
حقیقت گفت: دیروز شوش با 49 درجه گرمترین و امروز صبح تکاب با 6 درجه خنک ترین نقاط کشور بودند.
منبع: ایرنا

خواندن 1063 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395