یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 21:00

تقاضای ارز را کاهش و عرضه آن را افزایش دهیم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یک نماینده مجلس تاکید کرد: باید به بانک مرکزی کمک کنیم تا از اتفاق آبان ماه عبور کنیم، همچنین وام‌های افرادی که زیر صد میلیون تومان دریافت کرده‌اند و نتوانسته قسط خود را بدهند را بررسی و صرفا اصل آن را پس بگیرد و جریمه آن را ببخشد.

 هادی قوامی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: به فرض اینکه در آبان ماه صادرات نفت به ۵۰۰ هزار بشکه رسید و در گذشته این میزان دو میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه بود پس باید پرسید تکلیف آن دو میلیون چه می شود در حالی که می توانستیم با احداث پالایشگاه ۴۰۰ هزار بشکه‌ای در کشورهای همسایه این مشکل را برطرف کنیم.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری به وزارت نیرو عنوان کرد: ساعت کاری چاه شهرستان را به ۳ هزار و ۸۵۰ ساعت افزایش دهید تا مشکل کشاورزانی که با چاه‌های خاموش روبرو شده‌اند برطرف شود، همچنین باید آب شرب شهرستان و حوزه انتخابیه رسیدگی شود و وزارت کشاورزی مطالبات گندمکاران و چغندرکاران را بپردازد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه لازم است تقاضای ارز کاهش و عرضه ارز افزایش یابد، خاطر نشان کرد: باید به بانک مرکزی کمک کنیم تا از اتفاق آبان ماه عبور کنیم، همچنین وام‌های افرادی که زیر صد میلیون  تومان دریافت کرده‌اند و نتوانسته قسط خود را بدهند را بررسی و صرفا اصل آن را پس بگیرد و جریمه آن را ببخشد.

منبع: ایلنا

خواندن 180 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395