چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 09:47

شركت‌هاي دولتي در ساختار منابع و مصارف بودجه نقش فعال‌تري داشته باشند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: هفتمين جلسه ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور به رياست محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و با حضور معاونان ، مديران و كارشناسان مرتبط و نيز نمايندگاني از بخش خصوصي و سازمان‌هاي استاني در محل اين سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس اين سازمان در مورد نقش و تأثير شركت‌هاي دولتي در مديريت منابع و مصارف بودجه كشور اظهار داشت: بي‌ترديدسال ۱۳۹۸ سال بسيار حساس و سختي براي كشور خواهد بود و انتظار اين است كه با مديريت شفاف و كارآمد، سازمان برنامه و بودجه كشور را در اداره بهتر كشور و منابع و مصارف ياري كنند.

وي افزود: انتظار ما اين است كه شركت‌هاي دولتي بر اساس مسووليت و وظايفي كه دارند،مشخص كنند كه چه مقدار از نظر منابع و مصارف مي‌توانند در بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور سهيم باشند تا ما متناسب با آن بتوانيم هم در زمينه اصلاح ساختار شركت‌هاي دولتي تصميم شايسته‌اي بگيريم و هم از هدررفت منابع و مصارف اجتناب كنيم.

نوبخت در ادامه سخنان خود ضمن تأكيد بر اين نكته كه در تمام جلسات ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور تشكل‌هاي بخش خصوصي حضوري فعال و قوي داشته باشند، بر ارتقاي كارآيي و عملكرد شركت‌هاي دولتي و نظارت قانونمند و قوي بر كار آنها تصريح كرد.

خواندن 865 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395