چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 11:47

عرضه گوشت و مرغ تنظیم بازار در شعب افق کوروش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

عرضه گوشت گوساله و گوسفند گرم و مرغ و گوساله منجمد با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد.

عصر اقتصاد: به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گوشت گرم گوساله با قیمت مصوب تنظیم بازار در شعب این فروشگاهها عرضه می گردد.

 فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای مدیریت و تعدیل قیمتها و با نیت بهبود سبد خرید خانوار با مشارکت شرکت پشتیبانی امور دام کشور  به عرضه گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و مرغ منجمد با قیمت مصوب کار گروه  تنظیم بازار به مصرف کنندگان اقدام می نمایند.

در پی آغاز مرحله جدید طرح تنظیم بازار «گوشت قرمز»، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور با بیش از یک هزار شعبه در 31 استان کشور، گوشت گرم گوساله و گوسفند، گوشت گوساله منجمد و گوشت مرغ منجمد را با قیمت تنظیم بازار در شعب عرضه می کند.

براساس این گزارش، گوشت ران گوساله  800 گرمی به قیمت 40 هزار تومان، گوشت سردست گوساله 800 گرمی با قیمت 39 هزار و 200 تومان، راسته گوساله 800 گرمی 40 هزار تومان و گوشت چرخ کرده 800 گرمی به قیمت 31 هزار و 200 تومان در شعب افق کوروش عرضه می گردد.

 قیمت گوشت گوساله منجمد 29 هزار تومان میباشد.

گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلوگرم 6750 تومان نیز آماده عرضه به مشتریان عزیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می باشد.

گوشت گوسفند تنظیم بازار نیز در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با قیمت تنظیم بازار عرضه می گردد.

ران گوسفند ممتاز هرکیلو 49هزار تومان، سردست گوسفند بدون گردن هرکیلو به قیمت 48 هزار تومان، نیم شقه ران گوسفندی هر کیلو 38هزار و 500 تومان و نیم شقه سردست گوسفندی هر کیلو 36 هزار و 500 تومان در شعب این فروشگاهها عرضه می شود.

 

خواندن 328 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395