سه شنبه, 10 مهر 1397 ساعت 02:00

اطلاعات تکميلي

  • در خانه هنرمندان ایران با هماهنگی صندوق احیاء و سفارت استرالیا برگزار شد

نمایش 15 اثر برتر جشنواره عکس بناهای تاریخی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد:  نمایشگاه 50 سال روابط دیپلماتیک ایران و استرالیا با همکاری سفارت استرالیا در در تهران با همکاری مرکز اسناد و تاریخی دیپلماسی وززارت امور خارجه حضور مسئولان سفارت و وزارت امور خارجه و جمعی از دیپلماتهای کشورهای خارجی عصر روز یکشنبه در خانه هنرمندان افتتاح شد.

مراسم افتتاح نمایشگاه عکس و اسناد پنجاهمین سالگرد روابط ایران و استرالیا عصر دیروز با حضور "آین بگیز" سفیر استرالیا، محمود فرازنده؛ مدیر کل آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه، احمد حاج حسینی؛ مدیر کل مرکز مطالعات وزارت امور خارجه، امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صندوق و جمعی دیگر از سفرای کشورهای مقیم و نمایندگان سازمان های بین المللی تهران  در خانه هنرمندان برگزار شد.

همچنین با هماهنگی صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی و سفارت استرالیا در این نمایشگاه 15 اثر برگزیده در 5 بخش تک عکس، سری، تلفن همراه، تطبیقی و قدیمی از جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی ایران احیاء به نمایش گذاشته شده است. 

گفتنی در بزرگداشت این رویداد مهم فرهنگی که به مدت یک هفته ادامه دارد ، سفارت استرالیا در ایران با همکاری مرکز اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه میزبان نمایشگاهی از اسناد و عکس های تاریخی در تالار تابستان خانه هنرمندان است.

همچنین؛ نخستین جشنواره ملی عکس بناهای تاریخی ایران احیاء به همت صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی به منظور توجه بیشتر به ابنیه تاریخی کشور و عمومیت بخشیدن به فرهنگ احیاء بناهای تاریخی در 5 بخش تک عکس، موبایلی، تطبیقی، قدیمی و عکس های سری برگزار شده است.

 

خواندن 360 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395