چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 10:41

افتتاحیه نمایشگاه تلکام با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.

سیدجمال هادیان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اعلام اینکه  روز چهارشنبه نمایشگاه تلکام 2018 با سخنرانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح می شود، گفت: در این مراسم آذری جهرمی از غرفه های برپا شده در نمایشگاه تلکام نوزدهم دیدن خواهند کرد تا ضمن بازدید از دستاوردهای ارایه شده، فرصتی برای تبادل نظر با متخصصان و فناوران داخلی و انتقال موانع و مشکلات احتمالی فراهم شود.

هادیان با بیان اینکه در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه، که با شعار"دستاوردهای تازه،فرصت های ‍‍پیش رو"برگزار می شود وزیر ارتباطات از محصولات شرکت های تولیدی داخلی رونمایی می کند، اظهار کرد: خوشبختانه در سال حمایت از کالای ایرانی با وجود مشکلات متعدد این روزها، متخصصان و محققان ایرانی توانسته اند محصولات جدید در صنعت مخابرات را طراحی، تولید و آماده عرضه کنند تا نمایشگاه نوزدهم از این بابت وجه تمایزی با دیگر نمایشگاه های تلکام، داشته باشد.

این مقام مسوول با تاکید بر جایگاه این نمایشگاه در شناسایی ظرفیت های بومی و معرفی آنها به صنعت مخابرات، خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردهای صنعت مخابرات در حوزه های جدید چون اینترنت اشیا، رمزارزها و توسعه پوشش ارتباطات روستایی از دیگر ظرفیت های نمایشگاه تلکام نوزدهم به شمار می رود.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات همچنین از برگزاری نشست خبری وزیر ارتباطات در نمایشگاه تلکام امسال خبر داد و اظهار کرد: این نشست خبری در غرفه سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می شود و اصحاب رسانه و خبرنگاران می توانند در آن حضور به داشته باشند.

خواندن 809 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395