چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 13:03

«ایران تلکام» نوزدهم با حضور 24 شرکت خارجی آغاز بکار کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

 نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام 2018 ) کمتر از 2 ماه پس از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوترو تجارت الکترونیکی (الکام) با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت های پیش رو» با حضور 206 شرکت داخلی و 24 شرکت خارجی آغاز بکار کرد.

در این نمایشگاه که (چهارشنبه) محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آن را افتتاح کرد، شرکت های فعال داخلی و خارجی در بخش ارتباطات از کشورهای مختلفی همچون ایتالیا، آلمان، لهستان، روسیه و چین کشور، محصول های تازه خود را به نمایش درآوردند.
یکی از اهداف این نمایشگاه ها، شناسایی ظرفیت های بومی و معرفی آنها به صنعت مخابرات اثرگذار است.
معرفی دستاوردهای صنعت مخابرات در حوزه های جدید همچون اینترنت اشیا، رمزارزها و توسعه پوشش ارتباطات روستایی، از دیگر ظرفیت های نمایشگاه تلکام نوزدهم به شمار می رود.
«سیدجمال هادیان» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این رابطه گفته بود، در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه، محصولات شرکت های تولیدی داخلی با حضور وزیر ارتباطات رونمایی می شود.
وی افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی با وجود مشکلات متعدد این روزها، متخصصان و محققان ایرانی توانسته اند محصولات جدید در صنعت مخابرات را طراحی، تولید و آماده عرضه کنند.
چهار پنل تخصصی در حاشیه نمایشگاه برگزار می شود که نخستین آن، امروز با موضوع «اینترنت اشیا؛ فرصت ها و چالش ها» در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی از ساعت 15 است.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام 2018 ) ار امروز تا شنبه 14 مهرماه از ساعت 9 صبح تا 17 پذیرای علاقه مندان است.

منبع:ایرنا

خواندن 339 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395