چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 22:39

اطلاعات تکميلي

  • آذری جهرمی در نوزدهمین نمایشگاه تلکام خبرداد:

خودداری رایتل از افزایش قانونی تعرفه‌ها

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

عصراقتصاد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام با اشاره به افزایش تعرفه اپراتورهای تلفن همراه از رایتل به عنوان اپراتوری که در برابر گرانی مقاومت کرده است نام برد.
به گزارش خبرنگار عصر اقتصاد، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام روز چهارشنبه 11 مهرماه، طی مراسمی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی  و مدیران و فعالان این حوزه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.
مهندس آذری جهرمی بعد از سخنرانی و افتتاح نمایشگاه ، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش اخیر تعرفه اپراتورها گفت: افزایش صورت گرفته در چهارچوب تعرفه تعیین شده برای اپراتورهای تلفن همراه بوده است با این وجود اپراتور سوم در برابر این افزایش تعرفه مقاومت کرده است.
وی در ادامه با حضور در غرفه رایتل از آخرین خدمات، طرح‌ها و سرویس‌های رایتل دیدن کرده، آخرین دستاوردهای رایتل با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در راه‌اندازی شهر هوشمند، خانه هوشمند و سایر تلاش‌های این اپراتور بازدید و قابلیت‌های آن را بررسی کرد.
جهرمی همچنین از رایتل به عنوان مجری طرح های آی تی تامین اجتماعی خواست طرح حذف دفترچه تامین اجتماعی و جایگزینی آن با سیم‌کارت را سرعت ببخشد  و همچنین بر هوشمندسازی خدمات تامین اجتماعی تاکید کرد.
در پایان این بازدید وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات از تلاش رایتل درجهت همگامی ورشد با آخرین تکنولوژی روز تقدیر و تشکر کرد.
بازدیدکنندگان میتوانند همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام که از روزچهارشنبه ۱۱ مهرماه شروع  وتا شنبه ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برقرار است از فضاهای اختصاصی رایتل در داخل و خارج سالنهای ۸ و ۹ این نمایشگاه از آخرین دستاوردها، خدمات و راهکارهای نوین ارتباطی این اپراتور دیدن کنند.

خواندن 350 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395