شنبه, 14 مهر 1397 ساعت 15:39

اطلاعات تکميلي

  • در اولین جلسه ستاد تبلیغات اقتصادی تاکید شد

لزوم سیاستگذاری، هماهنگی و ایجاد وحدت نظر بین دستگاه ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 عصر اقتصاد: رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور از برگزاری جلسات این ستاد به صورت هفنگی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور روز پنجشنبه ۱۲ مهر ماه پس از پایان نخستین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از تشکیل این ستاد این است که نشاءالله در جهت آرامش و اطمینان و هماهنگی در امور اطلاع رسانی و پاسخگویی های به موقع توسط مسئولان و مدیریت مناسب خبر و اطلاع‌رسانی و تبلیغات با کمک همه دستگاههای ۱۹گانه که در این ستاد هستند کار را انجام دهیم.

 وی در ادامه افزود: در جلسه اول همه اعضا شرکت کرده بودند که مقرر شد سیاست‌های ستاد تدوین و کارگروه‌های مختلفی تشکیل شود و نهایتاً با اطلاع رسانی به موقع و دقیق و درست با مردم ارتباط دقیق و مطلوب ایجاد شود تا هم خلأهای موجود در حوزه اقتصادی توسط خود دستگاه ها پوشانده شود و هم انحرافاتی که در عرصه خبری و اطلاع رسانی به خصوص از طریق رسانه‌های خارجی مطرح می‌شود پوشش مناسب داده شود و همچنین برخورد لازم صورت بگیرد و هم از تعدد و تنوع اطلاع‌رسانی در دستگاه‌های مختلفی که بعضاً با هم تفاوت‌هایی دارند و مردم را در تصمیم گیری دچار مشکل می کنند پاسخ مناسب داده شود.

 رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور تصریح کرد: با انگیزه‌ای که همه اعضا دارند و با نیت فعالانه و خیری که در جهت امر وجود دارد امیدواریم این خلأ را پر کنیم و بتوانیم پاسخ مناسبی را بدهیم.

 رحمانی فضلی بیان کرد: در عرصه خبری و اطلاع رسانی ظرفیت‌های بسیار زیادی از صدا و سیما تا مطبوعات، خبرگزاری‌ها، فضای مجازی، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و روابط عمومی دستگاه های مختلف وجود دارد که باید به ما در این عرصه کمک کنند.

 وی با بیان اینکه اولین موضوع سیاستگذاری و هماهنگی و دقت در اطلاع‌رسانی توأم با سرعت و صحت است گفت: انتظار بنده از همه رسانه‌ها این است که در این عرصه جنگ اقتصادی و رسانه ای که امروز هم مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان به بحث جنگ رسانه ای تأکید کردند ؛ به هر حال رسانه‌ها فرماندهان نبرد و جبهه های رسانه ای هستند و چون خود بنده هم ۱۰ سال در این رسانه بودم ظرفیت رسانه به ویژه ظرفیت انسانی رسانه‌های داخلی را خوب می شناسم و هم دارای انگیزه و هم دارای علم و تجربه هستند و مطمئناً در این عرصه موفق خواهیم بود.

 

خواندن 206 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395