یکشنبه, 15 مهر 1397 ساعت 09:41

اطلاعات تکميلي

  • در ۵ ماهه نخست سال؛

رشد۲۰درصدی حق بیمه تولیدی بیمه ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 عصر اقتصاد: مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد که براساس شاخص های عملکردی پنج ماهه نخست، این شرکت رشد ۲۰ درصدی در حق بیمه ها، کاهش و کنترل خسارت ها و کاهش کم نظیر بدهکاران را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، محسن پورکیانی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در نشست صمیمانه با اعضاء هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی بیمه ایران که در باشگاه ایران زمین برگزار شد، با مروری بر شاخص های عملکردی پنج ماهه شرکت، رشد ۲۰ درصدی در حق بیمه ها، کاهش و کنترل خسارت ها و کاهش کم نظیر بدهکاران که در خلال ۲۵ سال گذشته بی سابقه بوده و حدود ۲۷ درصد کاهش داشته است، همچنین رشد ۴۴ درصدی بیمه های زندگی را به عنوان نقاط قوت و شاخص های عملکردی که شایسته تقدیر است، اعلام کرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند همه مدیران و کارکنان شرکت در تمامی سطوح، با تشریح آنچه در ۲ سال گذشته در مسیر عبور از بحران های مختلف از جمله بحران نقدینگی، عدم توازن ضرایب خسارت به ویژه در قراردادهای ثالث و درمان واقع شده بود، توفیقات بیمه ایران در زمینه کنترل ریسک نقدینگی و تسویه با تمامی طرف های قرارداد و اصلاح پورتفوی و قرار گرفتن پروژه ساختمان گلستان در مسیر تکامل را حاصل همت و عزم و همدلی و همکاری شایسته اعضای هیأت مدیره، مدیران ستادی و استانی و واحدهای اجرایی و یکایک کارکنان شریف شرکت بیمه ایران دانست.

مدیرعامل بیمه ایران در بخش دیگری از سخنان خود که در قالب گفتمانی تعاملی و دوستانه صورت پذیرفت، با اشاره به اینکه قرار داشتن در شرایط سخت ما را متوجه و متمرکز بر تکاپو و تلاش مجدانه توام با ابتکار عمل برای یافتن راه حل های کلیدی کرد، یادآورشد: شرایطی که امروز در آن قرار داریم با تمامی اوصاف و مختصاتی که دارد، به طور عینی نتیجه عملکرد خود ماست بنابراین باید نقاط قوت را بیشتر کنیم و نقاط ضعف را بشناسیم و برای بهتر شدن، مسئولانه و بی مضایقه و با تمام وجود و توان خود صادقانه تلاش کنیم.

رئیس هیات مدیره بیمه ایران در ادامه با مروری بر شاخص های عملکردی پنج ماهه شرکت، رشد ۲۰ درصدی در حق بیمه ها، کاهش و کنترل خسارت ها و کاهش کم نظیر بدهکاران که در خلال ۲۵ سال گذشته بی سابقه بوده و حدود ۲۷ درصد کاهش داشته است، همچنین رشد ۴۴ درصدی بیمه های زندگی را به عنوان نقاط قوت و شاخص های عملکردی که شایسته تقدیر است، اعلام کرد.

 

 

 

خواندن 245 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395