سه شنبه, 17 مهر 1397 ساعت 10:19

اطلاعات تکميلي

  • در بازديد مديرعامل شركت حفاري شمال و مديربازاريابي وزارت نفت كشور عمان صورت پذيرفت:

گامی بلند از شركت "حفاري شمال" در فراسوي مرزها و در عرصه بین المللی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 عصر اقتصاد: ديدار حميدرضا گلپايگاني مديرعامل شركت حفاري شمال با علي عبداله الريامي مدير بازاريابي وزارت نفت كشور عمان در راستاي گشترش فعاليت هاي دو جانبه شركت حفاري شمال و وزارت نفت كشور عمان به جهت صدور خدمات فني و مهندسي و انجام فعاليت هاي عملياتي در عرصه صنعت حفاري از سوی شركت حفاري شمال و همچنين سرمايه گذاري شركت هاي عماني در طرح هاي عملياتي و بخش بالادستی صنعت نفت ،  گاز و حفاری مورد تاكيد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال- روز يكشنبه مورخ 11/07/97 حمیدرضا گلپایگانی، مدیر عامل شرکت حفاری شمال با علي عبداله الريامي، مدير بازاريابي وزارت نفت عمان درشهر مسقط كشور عمان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار كه در راستاي هم افزایی و گسترش همکاريهاي مشترک دوجانبه و سرمايه گذاري شركت هاي مطرح و فعال كشور عمان در ايران و همچنين نحوهء حضور و مشاركت شركت حفاري شمال در عرصه بين المللي صنعت حفاري و صدور خدمات فني و مهندسي كشور عمان صورت پذيرفت كه مدیرعامل شرکت حفاری شمال ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته و تبیین آخرین دستاوردهای عملیاتی حفارمردان شرکت حفاری شمال در خارج از مرزهای میهن اسلامی و چگونگي انتقال تجربيات حفار مردان و متخصصان اين شركت به جهت گسترش همکاری با شرکت های عماني با هدف انجام فعاليت هاي مرتبط با حوزه صنعت حفاری و خدمات جانبی مرتبط اشاره کرد و افزود: شركت حفاري شمال در خصوص انجام هرگونه مشاوره فني در بخش بالادستي صنعت نفت و گاز، بويژه صنعت حفاري در پروژه ها و طرح هاي مختلف عملياتي در حوزه هاي خشكي ، دريايي و حفاري در آبهاي عميق و حضور در عرصه هاي جديد عملياتي و صدور خدمات فنی، مهندسی به بازارهاي بین المللی منطقه  اعلام آمادگي مي نمايد.

گلپايگاني با تاكيد بر اينكه شرکت حفاری شمال حرکت رو به جلو و ایجاد شرایط و فضای توسعه ای فعالیت ها در داخل و خارج از کشور را هدف گذاری کرده است عنوان نمود: باب جديد همكاري هاي بين المللي در فراسوي مرزهاي ميهن اسلامي اين امكان را فراهم مي سازد تا بتوانيم گامي موثر و مطلوب را به سرانجام رسانيم.

 

 

 

خواندن 169 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395