سه شنبه, 17 مهر 1397 ساعت 11:13

اطلاعات تکميلي

  • پاکدل در پاسخ به خبرنگارعصراقتصاد؛

افزایش ترافیک پست به معنی رضایت مشتری است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 عصر اقتصاد:  پست از قدیمی ترین نوع ابزارهای ارتباطی و یکی ازعوامل مهم درتوسعه جوامع است با توجه که این صنعت دارای ویژگی شبکه ای و مویرگی، شرکت ملی پست ایران توانسته است تاثیر سازنده ای در کسب و کار ایجاد کند.

در این راستا محمد رضا پاکدل، مدیرکل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست ایران در پاسخ به خبرنگارعصراقتصاد در رابطه با دستاورد پست جمهوری اسلامی ایران در سال قبل گفت: در حوزه کیفیت تلاش‌های خوبی صورت گرفته و افزایش شاخص‌های کیفی بیانگر این مسئله  که در حوزه سرعت و توزیع عملکرد موفقی را ارائه داده ایم  و این مجموعه رضایت مشتری را از طریق سیستم های هوشمند رصد می کند .

پاکدل دررابطه با کارکرد شرکت ملی پست با توجه به شرایط اقتصادی کشوردرسال گذشته افزود: پست شاهد افزایش ترافیک بوده و این عامل بیانگر این است که مردم و افرادی که فعال در حوزه اقتصادی هستند، رضایت خوبی از مجموعه دارند.

مدیرکل مهندسی عملیات وراهبری سرویس شرکت ملی پست عنوان کرد: از اهدافی که دنبال خواهیم کرد موضوع تعامل و تبادل با کشورها در حوزه  کسب و کاراینترنتی ؛ خرید و فروش است

وی  به مویرگی وفراگیربودن شبکه پست درسطح کشور اشاره نمود و اظهار کرد :با خدماتی که این  شرکت ارائه می دهد تاثیر خوبی و وضعیت بهتری در کسب و کار ایجاد کرده است.

خواندن 414 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395