شنبه, 21 مهر 1397 ساعت 23:00

اطلاعات تکميلي

  • معاون عمرانی وزیر کشور:

بخش خصوصی رغبت بیشتری برای سرمایه گذاری در پروژه‌های جدید شهری دارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

عصر اقتصاد: معاون عمرانی وزیر کشور گفت: در حوزه‌های عمران شهری چنانچه نگاه نو وجود داشته باشد، سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی به‌طور جدی‌تری ورود می‌کنند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی‌نژاد در نشست با  استاندار، معاون عمرانی استاندار، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر با اشاره به تدوین سند عمرانی استان بوشهر بیان کرد: پروژه‌های عمرانی قابل توجهی در استان بوشهر عملیاتی شده که برخی از آنها مانند پروژه جزیره نگین در کشور بی‌نظیر است.

جمالی‌نژاد خلاقیت، نوآوری در امور شهرداری‌ها و عمران شهری را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: در حوزه‌های عمران شهری چنانچه نگاه نو وجود داشته باشد سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی به‌طور جدی‌تری ورود می‌کنند.

وی با تاکید بر فراهم کردن بسترهای  لازم برای حضور و مشارکت سرمایه‌گذاران در عمران شهری گفت: با خلاقیت و نوآوری به همکاری و مشارکت بخش خصوصی ومی‌توان تحول شگرفی در پروژه‌های عمران شهری ایجاد کرد.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه اعتبارات دولتی برای برخی از پروژه‌ها پاسخگو نیست گفت: در این راستا جذب سرمایه‌گذار باید در دستور کار شهرداران قرار بگیرد.

جمالی‌نژاد بیان کرد: شهرداران و دهیاران با جذب سرمایه گذاران می‌توانند به راحتی امورهای مربوط به خود را پیش ببرند.

جمالی‌نژاد مشارکت دستگاه‌ها و شرکت‌ها در توسعه زیرساخت‌های شهری را  یک ضرورت دانست و تاکید کرد: در این راستا دستگاه‌های مختلف در راستای  پرداخت هزینه‌های شهروندی باید در توسعه زیرساخت‌های شهری همکاری کنند.


خواندن 405 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395