چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 04:00

آذری جهرمی؛ مردی برای تمام فصول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مسئول بخش آی تی روزنامه طی یک یادداشت اداری و رسمی در مورد تیتر و محتوای طنز تذکرات جدی را به مازان داده است.

با دریافت این تذکر ابتدا چندبار برگه را پشت و رو کردم و با دقت سطر های آن را مطالعه کردم که بدانم ارتباط موضوع با حوزه آی تی چیست و در فهم و شعور خودم نسبت به علوم و سازماندهی مدرن تردید کردم که مبادا کهولت سن مرا از اموری غافل کرده باشد و به همین دلیل به جناب سردبیر مراجعه کردم و موضوع را از ایشان جویا شدم.

جناب سردبیر بعد از کمی این پا و آن پا کردن و چندین بار به چهره بنده و متن نامه خیره شدن، گفت: بگذار برایتان یک‌ مثال ملموس بزنم تا متوجه موضوع بشوید.

و بعد ادامه داد: جناب استاد یک نگاهی به اخباری که این روز ها توسط روابط عمومی پرتلاش و حرفه ای وزارت ارتباطات بیاندازید، می بینید که آذری جهرمی هرروز با یک وزارتخانه و نهاد قرارداد و تفاهم نامه می‌نویسد و در مورد ماموریت های مربوط به آن نهاد در پایان هر جلسه اظهار نظر می کند.

خدایی نکرده فکر نکنید که آقای وزیر جوان بنا دارد در سایر حوزه ها دخالت کند، بلکه این از الزامات وزارتخانه مربوطه اش است که می خواهد کاربرد آی تی در حوزه های مختلف زندگی را به مسئولین مختلف گوش زد نماید.

می گویم: در گذشته چرتکه فروش، بیجک نویس و سیاق نویس که پیشکسوتان آی تی در کشور بودند، چنین راهبردی را دنبال نمی کردند، فکر می‌کنم این روحیه از وزیر قبلی به این جوان سرایت کرده است؛ چرا که او‌ هم در ۸۰درصد اخبار و اظهار نظر هایش به مسائلی غیر از حوزه کاری خودش می پرداخت.

می‌گوید: جناب استاد بیخود ما را با مدیر مسئول در نیانداز و برای خودت گرفتاری درست نکن، اگر بیش از حد متّه به خشخاش بگذارید، ممکن است سی شاهی حق التحریرت هم قطع شود.

در حالی که با تاسف به طرف میز خود حرکت می کنم می گویم: یعنی وزارتخانه ها هم در خصوص آذری جهرمی رعایت رئیس جمهور و رئیس دفتر رئیس جمهور را می کنند؟

مازان

خواندن 375 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395