پنج شنبه, 26 مهر 1397 ساعت 00:00

وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گذاری گندم وظیفه شورای اقتصاد است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر این که موضوع قیمت گذاری گندم در شورای اقتصاد مطرح شود ابراز امیدواری کرد که دبیرخانه این شورا که بر عهده سازمان برنامه و بودجه است هر چه زودتر جلسه مربوطه را برگزار کنند.

 محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی صبح (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران، درباره انتقادات درباره عدم قیمت گذاری گندم، اظهار کرد: این موضوع باید در شورای اقتصاد پیگیری شود و من نیز امیدوارم که دبیرخانه این شورا که بر عهده سازمان برنامه و بودجه است هر چه‌ سریع‌تر در این باره تشکیل جلسه داده و موضوع مطرح و به تصویب برسد.

وی با اشاره به تاکید معاون اول رییس جمهوری مبنی بر لزوم برگزاری جلسه  شورای رقابت برای تعیین قیمت گذاری گندم،ظرف یک هفته‌ ، گفت‌: بر اساس نامه نگاری هایی که ما با معاون اول رییس جمهوری داشته ایم ایشان یکی، دو هفته‌ گذشته به سازمان برنامه در این زمینه  ابلاغیه‌ای صادر کردند تا ظرف یک هفته‌ تکلیف قیمت گذاری گندم مشخص شود.

وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به پرسشی درباره قیمت پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی برای گندم با امتناع از بیان قیمت پیشنهادی این وزارتخانه، خاطر نشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی موظف است تا در ارتباط با کشت‌های پاییزه پیشنهادات خود را تقدیم به شورای اقتصاد کند و دبیر خانه شورا نیز قیمت ها را بررسی و در جلسه مربوطه ارائه دهد.

منبع: ایسنا

خواندن 241 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395