دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 19:00

راهکارهای مدیریت مصرف سوخت در کمیسیون انرژی مجلس بررسی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که راهکارهای مدیریت مصرف سوخت در این کمیسیون بررسی شد، گفت: کمیته‌ای در کمیسیون انرژی تشکیل می‌شود تا راهکارهای مختلف در بخش مهار مصرف سوخت را بررسی کند.

حسین امیری خامکانی، با بیان این‌که روز یکشنبه (۲۹ مهرماه) نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با موضوع کارت هوشمند سوخت و راهکارهای مقابله با قاچاق سوخت با حضور برخی اعضای مرکز پژوهش‌های مجلس و انجمن نفت برگزار شدگفت: در این نشست گزارشی درباره مصرف سوخت و کنترل آن و اقدام‌های گذشته همچون استفاده از کارت هوشمند سوخت ارائه شد.

وی با تاکید بر این‌که در این جلسه بیشتر پیشنهادها درباره راهکارهای مهار مصرف سوخت مطرح شد، افزود: مقرر شد کمیته‌ای در کمیسیون انرژی تشکیل شود تا راهکارهای مختلف را بررسی کرده و در صورتی که به جمع بندی رسیدیم آن را به اطلاع شورایعالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه برسانیم.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مدیریت مصرف سوخت به‌ویژه بنزین از الزام‌های امروز کشور است، گفت: یکی از راه‌های مدیریت مصرف بنزین استفاده از کارت هوشمند سوخت است.

منبع: شانا

خواندن 205 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395