سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 15:14

پالایشگاه‌های جدید مجتمع گاز پارس‌جنوبی سازمان‌دهی می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز از نهایی شدن بررسی‌های سازمانی ساختار مدیریت پالایشگاه‌های یازدهم و دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی در آینده نزدیک خبر داد.

به نقل از شرکت ملی گاز، مجید کشاورز درباره سازماندهی پالایشگاه‌های جدید پارس جنوبی گفت: با توجه به اجرای طرح‌های توسعه‌ای فازهای ۱۳ و ۲۴-۲۲ میدان گازی پارس جنوبی و افزایش تعداد پالایشگاه‌های زیرمجموعه این شرکت به ۱۲ پالایشگاه، لزوم ایجاد ساختار مناسب برای پالایشگاه‌های جدید، احساس می‌شود.

وی افزود: بر این اساس، با توجه به روند چشمگیر توسعه و تکمیل پالایشگاه‌های در دست احداث و مطابق رهنمودهای ارائه شده در سازماندهی پالایشگاه‌های هشتم و دهم، الگوهای ساختاری برگرفته از رویکرد برون‌سپاری و یکپارچه‌سازی فرآیندها برای جلوگیری از توسعه کمی سازمانی طراحی شد.

به گفته رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز، این الگو در جلساتی مشترک با مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و سایر کارشناسان تدوین و برای تصویب به اداره کل تشکیلات و روش‌ها ارسال شده است.

کشاورز اظهار امیدواری کرد که ساختارهای مربوط به این طرح، تا پایان امسال، تصویب و ابلاغ شود.

منبع: شانا

خواندن 230 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395