چهارشنبه, 02 آبان 1397 ساعت 10:29

اطلاعات تکميلي

  • با محوریت بخش خصوصی رخ می دهد؛

ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی ویژه دهک‌های متوسط

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

عصراقتصاد: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد درباره جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید در شهر هشتگرد گفت:  پروژه ساخت مسکن ویژه اقشار متوسط در شهر جدید هشتگرد آغاز شده است و طبق برنامه‌ریزی‌های وزارت راه و شهرسازی بنا بر این است که ۵۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید ساخته شود که ۱۰ هزار واحد از آن در شهر جدید هشتگرد خواهد بود.

سیدمهدی هدایت (مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد) در گفت‌وگو با ایلنا اظهار کرد: بخشی از این پروژه در قالب آماده‌سازی اراضی و واگذاری اراضی و بخشی هم به صورت پروژه‌های مشارکتی با کیفیت بالا خواهد بود.

هدایت با تاکید بر اینکه این پروژه مسکن ارزان‌قیمت نیست، گفت: مخاطب این طرح اقشار و دهک‌های متوسط هستند و در کنار تکمیل پروژه مسکن مهر و خودمالکی کردن مابقی واحدهای مسکن مهر، این پروژه را هم دنبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی از این پروژه در هفته دولت کلنگ‌زنی شد، ادامه داد: قرار بر این است که این پروژه به صورت صد در صدی با حضور بخش خصوصی به اجرا برسد.

هدایت با بیان اینکه زمین آورده شرکت عمران به قیمت کارشناسی خواهد بود، افزود: زمین و پروانه ساخت آورده شرکت عمران و ساخت واحدها هم به صورت مشارکتی برعهده بخش خصوصی خواهد بود.

وی درباره اینکه تعداد سهم هر دو طرف از واحدها چگونه مشخص می‌شود، اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی که به ۳۰ درصد برسد سهم هر دو طرف از تعداد واحدها مشخص می‌شود و شرکت عمران به طور قطع در قیمت‌گذاری‌ها سهم بخش خصوصی دخالتی نخواهد داشت.

 

 

خواندن 273 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395